Jeśli prowadzisz bloga, stronę internetową, jesteś członkiem studenckiego koła dotyczącego rynków finansowych i gospodarki lub jesteś w podobny sposób zaangażowany w niniejszą tematykę zachęcam do kontaktu pod kątem publikacji analiz i komentarzy na wybrane tematy, a także wygłaszania wykładów.

W grę wchodzi zarówno przygotowywanie analiz, komentarzy, wystąpień na bieżące tematy, jak i treści dotyczące wydarzeń okazjonalnych i edukacyjnych. W kwestii stricte pisemnych form możesz otrzymać możliwość publikowania dosłownych analiz zamieszczanych na moim blogu, jak i również istnieje opcja przygotowywania treści unikalnych.

Kilka słów o mojej osobie możesz przeczytać w odpowiedniej zakładce na blogu. Ponadto, możesz zapoznać się z analizami, wypowiedziami i webinarami na kanale YouTube. Wszystko posegregowane w przejrzyste playlisty.

Zobacz playlisty na kanale YouTube

Pracuję jako analityk rynków finansowych w X-Trade Brokers, gdzie znajdziesz angielską wersję mojego researchu.

Moje komentarze możesz znaleźć również na polskim wydaniu serwisu Investing.com (wybrane):

Ponadto zapewniam wsparcie analityczne dla domu maklerskiego Athena Investments, specjalizującego się w zarządzaniu aktywami zarówno na rynku walutowym jak i kapitałowym. 

W zestawieniu stóp zwrotu strategii asset management za IV kw. 2016 r. opublikowanym przez Gazetę Giełdy „Parkiet” usługa „ATHENA FOREX Spectrum” ze stopą zwrotu +10,23%* znalazła się na I miejscu w kategorii portfeli alternatywnych.

Moje codzienne analizy możesz znaleźć również na portalu stooq.pl.

Publikowałem również wiele raportów fundamentalnych (wybrane do pobrania w zakładce Research), ale i również tygodników makroekonomicznych (wybrane):