InsiderFX w konkursie FXCuffs. Głosowanie do końca stycznia!

wpis w: Bez kategorii | 0

Miło mi poinformować, że blog InsiderFX został zgłoszony do konkursu FXCuffs 2017. Już sam ten fakt świadczy o tym, że traktujecie niniejszą stronę jako wartościową, niosąca mnóstwo przydatnych informacji i analiz rynkowych, gospodarczych, za co niezmiernie wszystkich dziękuję! Mam nadzieję, że poszerzona działalność bloga o treści związane z polską gospodarką przyczyni się do jeszcze większej jego popularyzacji.

W związku z tym, że II etap konkursu kończy się 31 stycznia (etap głosowania) zachęcam do oddania swojego głosu na InsiderFX w kategorii „Blog roku 2016”. Głos możesz oddać klikając w poniższy baner i wybierając „Blog InsiderFX” z rozwijanej listy.

baner728x90v2

Jednocześnie zostałem nominowany w kategorii „Analityk roku 2016” w tym samym konkursie. Zatem jeśli jeszcze tego nie uczyniliście, uważacie, że praca, której efekty widzicie na niniejszej stronie (czy też w bezpośrednim kontakcie, za pomocą maila, telefonu) jest warta uwagi i podzielenia się nią z innymi oraz być może chcecie odwdzięczyć się za różnego rodzaju wskazówki, wsparcia, komentarze i tego rodzaju pomoce, dzisiaj możecie to zrobić oddając głos na moją osobę poprzez kliknięcie w baner poniżej.

baner728x90v3

Za wszystkie oddane głosy serdeczne dzięki. Będziemy walczyć do końca (tj. do końca stycznia). Mamy dwa tygodnie, liczę na Waszą pomoc. Razem możemy więcej i do zobaczenia w Krakowie 24-25 marca! 🙂