Opinie osób

wpis w: Bez kategorii | 6

Poniżej znajdziesz opinie osób, które skorzystały już z usługi planowania finansów osobistych – albo w kompleksowy sposób, albo wybiórczo z poszczególnych zagadnień. Pamiętaj, że proces ten jest w pełni elastyczny i dopasowany do każdego z osobna 😉

0 0 Głosy
Article Rating
Powiadom mnie
guest
6 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najwięcej głosów
Opinie w tekście
Pokaż wszystkie komentarze
Hubert
Hubert
2 lat temu

Skorzystałem z usług konsultacji InsiderFX i jestem bardzo zadowolony. Arkadiusz w przystepny sposób przybliżył mi obecną sytuacje ekonomiczną w kraju i na świecie, co więcej, wyjaśnił ją na praktycznych przykładach z rynków finansowych. Konsultacje pomogły mi usystematyzować wiedzę i podjąć bardziej świadome decyzje finansowe. Polecam!

Joanna
Joanna
2 lat temu

Z usług Arkadiusza korzystałam kilka miesięcy temu, chciałam doradzić się w jaki sposób ulokować oszczędności aby ochronić je przed inflacją, natomiast ostatecznie konsultacja była kompleksowa i obejmowała wiele aspektów.
Arek na podstawie wywiadu i ankiety sporządził szczegółową analizę obecnych i przyszłych finansów mojego gospodarstwa domowego i przedstawił nie tylko możliwości alokacji oszczędności, ale również zalecenia dotyczące posiadanego kredytu hipotecznego i rekomendacje odnośnie ubezpieczeń i produktów emerytalnych. Podczas analizy uwzględnił poziom ryzyka, jaki jestem skłonna podjąć i przedstawił przewidywane stopy zwrotu z różnych inwestycji. Podczas konsultacji dokładnie wyjaśnił opracowany materiał i szczegółowo odpowiedział na wszystkie pytania. To wszystko pomogło mi ułożyć strategię zarządzania moimi finansami na najbliższe kilka lat.

Staszek
Staszek
2 lat temu

Odbyłem rozmowę doradczą z p. Arkiem. Otrzymałem szereg informacji, które pozwoliły mi świadomie podjąć właściwe życiowe decyzje.
Bardzo dziękuję i do usłyszenia kolejnym razem!

Ilona
Ilona
2 lat temu

Jestem pod wrażeniem kalkulatora 2.0 pozwalającego porównać szybko i precyzyjnie koszty oprocentowania zmiennego w stosunku do ofert banku z oprocentowaniem stałym (umownie stałym – 5 lat) z symulacją przewidywanych WIBOR-ów . Bardzo dobra robota! Jeszcze raz powiem: “bardzo łebski Facet” z Arka!

Michal
Michal
1 rok temu

Z przyjemnością polecam skorzystanie z konsultacji z Arkiem oraz opracowanej przez niego strategii inwestycyjnej. Przede wszystkim warto podkreślić, że korzystanie z jego usług może być niezwykle korzystne dla osób, które nie mają wystarczającej wiedzy lub doświadczenia w dziedzinie inwestycji.
Dzięki jego wiedzy i doświadczeniu, możemy uniknąć wielu pułapek na rynku i zminimalizować ryzyko inwestycyjne.
Opracowana przez Arka strategia inwestycyjna może być cennym narzędziem dla każdego inwestora. Strategia ta jest dostosowana do naszych indywidualnych potrzeb i celów inwestycyjnych, co oznacza, że jesteśmy w stanie zoptymalizować nasze inwestycje i osiągnąć maksymalne zyski przy minimalnym ryzyku.
Podsumowując, skorzystanie z usług Arkadiusza oraz opracowanej przez niego strategii inwestycyjnej jest dobrym pomysłem dla każdego inwestora, który chce osiągnąć sukces na rynku inwestycyjnym, a całość odbywa się w miłej, partnerskiej atmosferze. Polecam.

Maciej
Maciej
10 miesięcy temu

Usługi pana Arkadiusza polecam osobom, które zastanawiają się nad ulokowaniem nadwyżek finansowych tak, aby we wczesnym etapie nie popełniły poważnych błędów.
Podczas wywiadu omówiliśmy bieżącą sytuację gospodarczą, stan moich finansów, a także dotychczasowe inwestycje.
Rozmowa przebiegała w miłej i przyjaznej atmosferze. Dzięki niej mogłem zaplanować przyszłe decyzje finansowe tak, aby były bardziej przemyślane.