Opinie osób

wpis w: Bez kategorii | 4

Poniżej znajdziesz opinie osób, które skorzystały już z usługi planowania finansów osobistych – albo w kompleksowy sposób, albo wybiórczo z poszczególnych zagadnień. Pamiętaj, że proces ten jest w pełni elastyczny i dopasowany do każdego z osobna 😉

0 0 Głosy
Article Rating
Powiadom mnie
guest
4 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najwięcej głosów
Opinie w tekście
Pokaż wszystkie komentarze
Hubert
Hubert
1 rok temu

Skorzystałem z usług konsultacji InsiderFX i jestem bardzo zadowolony. Arkadiusz w przystepny sposób przybliżył mi obecną sytuacje ekonomiczną w kraju i na świecie, co więcej, wyjaśnił ją na praktycznych przykładach z rynków finansowych. Konsultacje pomogły mi usystematyzować wiedzę i podjąć bardziej świadome decyzje finansowe. Polecam!

Joanna
Joanna
1 rok temu

Z usług Arkadiusza korzystałam kilka miesięcy temu, chciałam doradzić się w jaki sposób ulokować oszczędności aby ochronić je przed inflacją, natomiast ostatecznie konsultacja była kompleksowa i obejmowała wiele aspektów.
Arek na podstawie wywiadu i ankiety sporządził szczegółową analizę obecnych i przyszłych finansów mojego gospodarstwa domowego i przedstawił nie tylko możliwości alokacji oszczędności, ale również zalecenia dotyczące posiadanego kredytu hipotecznego i rekomendacje odnośnie ubezpieczeń i produktów emerytalnych. Podczas analizy uwzględnił poziom ryzyka, jaki jestem skłonna podjąć i przedstawił przewidywane stopy zwrotu z różnych inwestycji. Podczas konsultacji dokładnie wyjaśnił opracowany materiał i szczegółowo odpowiedział na wszystkie pytania. To wszystko pomogło mi ułożyć strategię zarządzania moimi finansami na najbliższe kilka lat.

Staszek
Staszek
11 miesięcy temu

Odbyłem rozmowę doradczą z p. Arkiem. Otrzymałem szereg informacji, które pozwoliły mi świadomie podjąć właściwe życiowe decyzje.
Bardzo dziękuję i do usłyszenia kolejnym razem!

Ilona
Ilona
11 miesięcy temu

Jestem pod wrażeniem kalkulatora 2.0 pozwalającego porównać szybko i precyzyjnie koszty oprocentowania zmiennego w stosunku do ofert banku z oprocentowaniem stałym (umownie stałym – 5 lat) z symulacją przewidywanych WIBOR-ów . Bardzo dobra robota! Jeszcze raz powiem: “bardzo łebski Facet” z Arka!