Komunikacyjne zmiany!

wpis w: Bez kategorii | 1

Z nowym rokiem, nowe zmiany… Od początku przygody z blogiem inwestycyjnym minęło już ponad 7 lat. W tym czasie konieczne było wprowadzenie wielu zmian, a także nie ukrywam zmniejszenie częstotliwości publikacji z racji na obowiązki osobiste i zawodowe. Z tego powodu zaczęło brakować mi coraz bardziej możliwości wymiany opinii z czytelnikami (wówczas poprzez maila) na temat publikowanych treści, ale nie tylko na ten temat.

Dziel się komentarzami

Jak już pewnie część z Was zauważyła, od niedawna na blogu istnieje możliwość pozostawienia komentarza bezpośrednio pod artykułem. Aby to zrobić wystarczy zalogować się poprzez Twittera, Facebooka, Googla czy LinkedIn – z aplikacji, z których niemalże każdy z nas korzysta. Mam nadzieję, że w ten sposób wywiąże się nie jedna interesująca dyskusja związana z danym wpisem. Z mojej strony będą miał możliwość wyjaśnienia różnych zagadnień, jeśli coś zostało zaprezentowane w nie do końca jasny sposób.

Grupa na Facebooku

Liczę, że będzie to przełomowa zmiana, a jej celem jest możliwość dyskusji na najróżniejsze tematy związane z inwestycjami i gospodarką. “Forum InsiderFX – prosto o inwestycjach i gospodarce” skierowane jest do osób zainteresowanych tym, co otacza nas każdego dnia. Nawet jeśli nie do końca jesteśmy tego świadomi, to co dzieje się w gospodarce oddziałuje na wszystkich. Jeśli chcesz o czymś podyskutować, a nie znalazłeś podobnego tematu w historycznym wątkach, śmiało twórz nowy post, wrzucaj interesujące wykresy czy linki do ciekawych publikacji związanych z tematem.

Nie tylko makroekonomia

Do tej pory treści publikowane na blogu w przytłaczającej większości związane były z makroekonomią, która choć ma znaczny wpływ na życie wszystkich nas, to nie do końca może być tak znacznym obiektem zainteresowana jak dla mnie. W nowej odsłonie będę starał się pisać nie tylko na tematy makroekonomiczne. Więcej treści znajdziecie związanej z oszczędzaniem, finansami osobistymi, kredytami hipotecznymi czy budowaniem kapitału emerytalnego. Ponadto, od czasu do czasu będę starał się pisać na nieco luźniejsze tematy, które pośrednio mogą być związane z finansami i gospodarką, ale także mogą opowiadać o moich różnych doświadczeniach zawodowych.

Decyduj o czym chcesz przeczytać

Wraz z budowaniem grupy na Facebooku, chciałbym żebyście to właśnie Wy w znacznej części decydowali o czym chcecie przeczytać. Na grupie będzie możliwość dzielenia się swoimi propozycjami. Liczę, że w ten sposób treści publikowane na blogu będą jeszcze bardziej pomocne. Z czasem nie wykluczam możliwości publikacji wpisów gościnnych, ale na to przyjdzie jeszcze czas 😉 .

Mam nadzieję, że powyższe zmiany będą z korzyścią dla Was. Pamiętajcie, że mniejsza częstotliwość wpisów nie oznacza mniejszego zaangażowania z mojej strony. Inwestycje i gospodarka wciąż pozostają moją pasją, stąd pomysł na wprowadzenie komunikacyjnych zmian. Nie wiem jak Wy, ale ja cieszę się na możliwość budowanie znacznie większej interakcji z Wami zarówno w komentarzach pod wpisami oraz na Facebookowej grupie.

Dzięki, że jesteście ze mną i do zobaczenia na naszej grupie!

P.S. Jeśli masz inne pomysły zmian, innowacji lub chodzi Ci po głowie coś innego, co mogłoby działać z korzyścią dla wszystkich nas – pisz śmiało w komentarzu.

0 0 Głosy
Article Rating
Powiadom mnie
guest
1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze Najwięcej głosów
Opinie w tekście
Pokaż wszystkie komentarze