[VIDEO] Stała czy zmienna stopa procentowa – jaką ofertę wybrać?

Stopy procentowe w Polsce rosną właściwie z miesiąca na miesiąc, co bezpośrednio przekłada się na koszty obsługi kredytu hipotecznego. Na razie nie wygląda na to, że jesteśmy blisko końca podwyżek. W takich warunkach decyzja przy wyborze kredytu hipotecznego nie jest prosta. Ci, którzy już mają kredyt ze stopą zmienną być może mają możliwość zamiany na stopę stałą. Warto o tym pamiętać.

Transmisja Facebook LIVE

W jaki sposób porównać ofertę kredytu ze stałym i zmiennym oprocentowaniem? Jakiego wyboru dokonać? O jakich niuansach warto pamiętać przy porównywaniu różnych ofert kredytowych? Między innymi na te pytania odpowiem w trakcie transmisji LIVE na Facebooku. Poza tym omówię konstrukcję kredytu ze stałym oprocentowaniem oraz perspektywę rozwoju tego produktu. Dowiesz się także, kiedy różnica oferowanego przez bank oprocentowania zmiennego i stałego jest najmniejsza, a kiedy największa.

Wydarzenie przeznaczone jest dla członków grupy “Prosto o inwestycjach i gospodarce“. Dołączyć do transmisji mogą jednak wszyscy. Po zakończeniu wydarzenia nagranie będzie dostępne na stronie grupy.

Sam przeprowadź własną symulację

Podczas relacji zaprezentuję autorskie narzędzie służące do porównywania kredytów ze stałym i zmiennym oprocentowaniem. Narzędzie to będzie dostępne do pobrania w ciągu kilku dni od dnia transmisji. Dzięki niemu sam dokonasz najróżniejszych symulacji scenariuszy, zobaczysz jaki wpływ na końcowy wynik ma każda dokonana przez Ciebie zmiana w założeniach. Efekt dokonanych przez Ciebie modyfikacji będzie na bieżąco aktualizowany na załączonych wykresach. W każdym momencie będziesz mógł zobaczyć aktualny wynik analizy scenariuszowej

Wyciągnij jak najwięcej

Dołącz do naszej grupy i zadawaj pytania podczas transmisji LIVE. Jeśli akurat nie możesz obejrzeć relacji na żywo, zostaw swoje pytania pod niniejszym postem. Wszystkie zaadresowane w ten sposób pytania zostaną omówione przeze mnie na koniec transmisji, a Ty całą relację obejrzysz w dowolnym dla Ciebie czasie.

Kiedy spotykamy się?

Wydarzenie odbędzie się w środę 23 lutego o godzinie 20:00. Już teraz zarezerwuj sobie termin i dołącz do spotkania. Do zobaczenia!

Stała czy zmienna stopa procentowa – jaką ofertę wybrać? – Dołącz do wydarzenia!

0 0 Głosy
Article Rating
Powiadom mnie
guest
0 komentarzy
Opinie w tekście
Pokaż wszystkie komentarze